Kerkdiensten 2018

7 jan. 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. J.H. Tempelman, Drachten – Nijega
14 jan. 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen viering H.A.
16.30 ds. J.H. Tempelman, Drachten – Nijega
21 jan. 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. H.M. Veurink, Franeker
28 jan. 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen leerdienst 1
16.30 ds. J.H. Tempelman, Drachten – Nijega
FEBRUARI
4 febr. 09.30 ds. M.E. Buitenhuis, Noardburgum
16.30 ds. P. Groen, Heerenveen leerdienst 2
11 febr. 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen leerdienst 3
16.30 ds. M.E. Buitenhuis, Noardburgum
18 febr. 09.30 ds. L.W. de Graaff, Heerde vrije zondag PG
16.30 ds. S. de Jong, Drachten Z/W
25 febr. 09.30 ds. J. van de Wetering, Tuk vak zondag PG
16.30 ds. L. Sollie, Meppel
MAART
4-mrt 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. J.B.K. de Vries, Balkbrug vrije middag PG
11-mrt 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen viering H.A. schotse viering
16.30 ds. G. Bruinsma, Frieschepalen
14-mrt 19.30 ds. H.M. Veurink, Franeker biddag
18-mrt 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk
16.30 ds. H.M. Veurink, Franeker
25-mrt 09.30 ds. L. Sollie, Meppel vrije zondag PG
16.30 ds. H.H. Meerveld, Harlingen
30-mrt 19.30 br. J. Kramer, Harderwijk Goede Vrijdag
APRIL
1-apr 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk Pasen
16.30 ds. M.H. Buitenhuis, Noardburgum
8-apr 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. S.S. Braaksma, Leeuwarden leerdienst 1
15-apr 09.30 ds. M. van der Welle, Kampen PG vacaturebeurt classis
16.30 ds. S.S. Braaksma, Leeuwarden leerdienst 2
22-apr 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk
16.30 ds. S.S. Braaksma, Leeuwarden leerdienst 3
29-apr 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. H.J.J. Pomp, Aduard
MEI
6-mei 09.30 ds. L.J. Joosse, Groningen vak. zondag PG
16.30 ds. J.J. Verweij, Leeuwarden
10-mei 09.30 Hemelv. Dag
13-mei 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle viering H.A. tafelviering
16.30 ds. H.M. Veurink, Franeker
20-mei 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk Pinksteren
16.30 br. I. Poortinga, Kampen
27-mei 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. J.Th. Rozemuller, Oldehove
JUNI
3-jun 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk
16.30 ds. K.D. Smit, Dokkum
10-jun 09.30 ds. J.H. Tempelman, Drachten-Nijega
16.30 ds. T. Dijkema, Enumatil
17-jun 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle
16.30 ds. M.K. Boersema, Blije leerdienst 1
24-jun 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. M.K. Boersema, Blije leerdienst 2
JULI
1-jul 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen viering H.A. schotse viering
16.30 ds. M.K. Boersema, Blije leerdienst 3
8-jul 09.30 ds. H.J.J. Pomp, Aduard
16.30 ds. J. Th. Jonkman, Hardenberg
15-jul 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk
16.30 ds. H. Offereins, Steenwijk
22-jul 09.30 ds. J. van Beveren, Kampen vak zondag PG
16.30 ds. R.M. Meijer, Meppel
29-jul 09.30 br. J. Hooiveld, Kampen vak zondag PG
16.30 ds. J.J. Verweij, Leeuwarden
AUGUSTUS
5-aug 09.30 ds. J. Th. Jonkman, Hardenberg vak zondag PG
16.30 ds. M. van Loon, Dalfen ev. later ivm middagdienst Nieuwleusen.
12-aug 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk vak zondag PG
16.30 ds. L. Sollie, Meppel
19-aug 09.30
16.30 ds. J.H. Tempelman, Drachten-Nijega
26-aug 09.30 br. J. Kramer, Harderwijk
16.30 br. J. Kramer, Harderwijk vrije middag PG
SEPTEMBER
2-sep 09.30 ds. M.H. Oosterhuis, Wezep
16.30 ds. G. Bruinsma, Frieschepalen
9-sep 09.30 viering H.A. tafelviering
16.30 ds. R. Prins, Buitenpost vrije middag PG
16-sep 09.30
16.30 ds. G. Bruinsma, Frieschepalen
23-sep 09.30 ds. A.H. Driest, Groningen vrije zondag PG
16.30 ds. R.M. Meijer, Meppel
30-sep 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. H.M. Veurink, Franeker
OKTOBER
7-okt 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle
16.30 ds. H.H. Meerveld, Harlingen leerdienst 1
14-okt 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. H.H. Meerveld, Harlingen leerdienst 2
21-okt 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle vak zondag PG
16.30 br. R.D. Elzinga, Kampen
28-okt 09.30
16.30 ds. K.D. Smit, Dokkum
NOVEMBER
4-nov 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle
16.30 ds. H.H. Meerveld, Harlingen leerdienst 3
7-nov 19.30 br. J. Kramer, Harderwijk Dankdag
11-nov 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen viering H.A. schotse viering
16.30 ds. H. Offereins, Steenwijk
18-nov 09.30 ds. Th. Oosterhuis, Zwolle
16.30 ds. A.J. Haak, Emmeloord vrije middag PG
25-nov 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. J.D. van ’t Zand, Sneek leerdienst 1
DECEMBER
2-dec 09.30 ds. L. Sollie, Meppel PG vacaturebeurt classis
16.30 ds. S. de Jong, Drachten Z/W vrije middag PG
9-dec 09.30 ds. H.J. Siegers, Sneek
16.30 ds. J.D. van ’t Zand, Sneek leerdienst 2
16-dec 09.30 ds. P. Groen, Heerenveen
16.30 ds. H.M. Smit, Zuidwolde vrije middag PG
23-dec 09.30
16.30 ds. S.S. Braaksma, Leeuwarden
25 dec. 09.30 1e Kerstdag
25 dec. 14.30 Kerstviering? 14.30 uur? 1e Kerstdag
30-dec 09.30
16.30 ds. S.S. Braaksma, Leeuwarden
31-dec 19.30 br. J. Kramer, Harderwijk oudjaarsdag